Rodiné domy

Pro nás je nejdůležitější naše poslání jakožto projektantů, které se snažíme plnit.

Navrhujeme domy, tak aby přinášely radost do života a poskytovaly dokonale dostatek prostoru pro jeho obyvatele. Přinášely pocit bezpečí, pohodlí a prostor pro odpočinek a relaxaci. Snažíme se plně vnímat potřeby budoucích obyvatel tohoto domu a počítame i s takovými samozřejmostmi, jako jsou například sauna, terasa, prostory pro děti na hraní nebo dílna pro kutily, či malý ateliér pro malíře nebo nerušená pracovna.

 Co je důležité pro většinu našich zákazníků, je například nestandartní přístup k designu a komfortu.

Nebojíme se zapojit nejenom naší fantazii, ale i představy naších zadavatelů a přistoupit tak i k neobvyklým, leč velmi zajímavým řešením, které ne vždy jsou standartní pro dnešní dobu nebo místní zvyklosti a standardy, ale také dáváme velký důraz na ekonomiku nejen celého projektu, ale i zejména budoucího provozu.

Ne vždy to nejdražší je nejlepší, a ne vždy to nejlevnější je nejekonomičtější. Ovšem i komfort a celkový pocit domova tvoří ušlechtilé materiály a luxus  příjemné domácí atmosféry je neocenitelnou složkou našeho života a životního stylu.

Velmi důležitý je i výběr stavebního materiálu a dodavatele.

Věříme, že při našich cestách skrze naši práci se vždy na jejich konci setkáme se spokojeným zákazníkem s úsměvem na tváři a radostí z jeho nového domova.

 

Rodiné domy- inspirace
ins. 1.
ins.3.
ins. 2.
ins. 4.
Několik projektů pro inspiraci
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12